Říjen 2007

wow

24. října 2007 v 13:22

To je neuvěřitelné táta koupil notebook.Fakt hustý můžu si ho brát kam chci atd. takže vlastně teď ležím v Nuslích sama doma a brouzdám po netu tak jsem si řekla že sem napíšu!Sice jsem sem psala včera, ale to je jedno x-DTaky bych tudíž chtěla upozornit že si tu, až budu moc udělám icq´=bude te mě mít hold dvakrát :-)No je to prostě úža plánuje se že bude v Nuslích ale to mi neva!Taky mě docela zarazila zpráva, že moje kámoška (Dáda) má monolukleozu-to je prej něco s játrama. Ach jo ty nemoce jsou nechutný :-(Doufejme že to nebude tak vážný jinak je to v pr...!!
Teď zas chvíli něco o mě moje nemoc není tak vážná ale dr mi řekla že jsem CHUDOKREVNÁ!!!!! Takže pardo´n ale kdyby jste krváceli tak vám nemůžu dát krev :-)jinak bych sama umřella :-(!To je co?! Jo samé dobré zprávy :-) To je asi vše zítra jedem na hrob do mostu :-( tak vám napíšu jaké to bylo na hřbitově!!!!!:-)to jste určitě šťastný :-)))))

Když se nemůžu rozhodnout :-(

23. října 2007 v 20:02

Ach jo nastává zase období kdy začnu chodit na koně.Ale na jaký?!Mám začít chodit do JK Harfy nebo do 5+jeden? To se mi teď honí pořád hlavou protože:
VÝHODY-V JK Harfě za 1, Mám to při cestě domů i blízko domova.
za 2,Na fóru jsem našla holku která by tam chtěla začít chodit a takže bych se s ní mohla seznámit a mít tam alspon nějakou kámošku.
ALE NEVÝHODA JEZDÍ SE TAM JEN 1TEJDNĚ A PODRUHÝ SE UKLÍZÍ SLUŽBY JSOU TAM FURT A KDYŽ NEPŘISPĚJEŠ NEBO NEPOMŮŽEŠ OBČAS S NĚČÍM TAK MÁŠ PRŮSER.(např každý musí dát 100kč na kavalety a pak je musí nabarvit)
za 3,Je to levný 1000kč na rok to je nic!
VÝHODY-V 5+jeden za1,Mám tam kamarádku, která by mi obstarala koně.
za2,Bylo by to taky za směšnou částku.
za3,Nemusím jezdit na závody.
ALE NEVÝHODA JE ŽE JE TO DALEKO A ZABERE TO HODNĚ ČASU.(mámě by to ale nevadilo.)
Takže ted babo raď jsem z toho celá nešťastnáá!!!Když vidim koně nebo slyšim něco o tom tak se mi vybaví hned otázka JK HARFA NEBO 5+JEDEN???? Vvvvvvrrrrrrrrr už mi jde z toho hlava kolem :-('(((((Ale rozhodně vim že jedno z toho si musím vybrat jinak bych kdyby se mi to podařilo nedostala koně a ani by mi máma nikdy nenapsala papír JZĎákovi že přebírá za mě zodpovědnosta tudíž že si můžu jezdit na koni. Ach jo ted už jsem ztracená a připadám si jak ve filmu ZTRACENI x-).A ještě horší je to, že ztrcím kontakt s konma :-(

Zase nemoc po nemoci!!! :-(

21. října 2007 v 16:13

Já mám teda štěstí!!! :-((Hned po angíně kterou jsem prodělala minulý týden jsem chytla nějakou chřipku!!V pá jsem byla poprvé po dlouhé době ve škole a co myslíte že se mi stalo?Druhou hodinu mi začlo být blbě a málem jsem zase omdlela no ale vydržela jsem to!!Těch šest hodin ve škole x-)Poté jsem jela na pohotovost do mé " nejoblíbenější" nemocnice KRČE!!!Jistě se ptáte proč zrovna krč je mojí nejoblíbenější nemocnicí :-).Je to protože tam už znám každý koutek.Jezdim tam už od svých dvou let.x-)Byla jsem tam na nejmíň stokrát na ORL , na plicním, nějaké pohotovosti první pomoci(tam jsem hlavně chodila když jsem spadla z koně :-), a teď jsem tam byla na pohotovosti nemocích.No a takhle bych mohla vyprávět ještě dlouho.Takže dr mi řek že je to jenom nějaká chřipka a řek že mám ležet do středy v posteli! Ach jo já se snad do té školy někdy nedostanu!!Ne že by mi to nějak vadilo :-D ale potom musím toho hodně dohánět.A navíc jsem musela zrušit hodně akcí které jsem měla naplánované.Viď Báro!!No doufám že se uzdravím a budu zdravá jako rybička :-)
PRO BÁRU: kvůli té nemoci nemohu na tu službu tak snad se najde nějaký termín který se mi bude hodit abych tě mohla navštívit!A někdy musíš přijet ke mě aby jsme si zajezdily!Co taková vyjížďka?? :-D

Všemožný :-)

17. října 2007 v 16:08

Vím že teď moc nejsem na blogu, ale prostě a jednoduše nestíhám.Myslím že každýho koho znám tak se vymlouvá že nestíhá, no a teď jsem to poznala na vlastní kůži.I když jsem měla angínu a fůůru času napsat něco na blog tak jsem to nestihla.Protože se učím!!!Ano přiznávám je to trochu divný že bych se celý den učila, ale jde mi o všechno!! Rodiče mi totiž slíbily KONĚ za to, že budu mít dobré známky a tudíž se dostanu na SŠ bez přijímaček.No a každej koňař pochopí o co vlastně jde.JDE VLASTNĚ O VŠECHNO!!!Takovej kůň se neodmítá.A proto se furt šprtám a šprtám...Ono taky než se naučim pár vzorců na chemii fyziku matiku, pár slovíček z ajiny frájiny napsat z čj o všech měsících(každý měsíc na jednu A4).Takhle bych toho mohla vyprávět ještě mnoho.Omlouvám se tudíž mým věrným čtenářům za to že článků bude možná méně.Jo kůň je hold o něco přednější.Ale za to slibuji že jestli se dostanu bez přijímaček na SŠ a dostanu tudíž koně(chci buď Frísáka nebo Tinkera nebo českomoravskýho belgika) tak vás budu nechávat jezdit. x-)