Listopad 2007

FOTKY!!!

16. listopadu 2007 v 19:28
udělala jsem novou složku já na koňi tak se nezapoměnte kouknout!! A taky jsem dala pár fotek do složky já no coment.Tak se na to nezapomeňte juknout ať se zasmějete :-D

Líšnice

11. listopadu 2007 v 14:36
Je to bezva!!! V so okolo 11h jsem jela s rodičema do Líšnice za Lenkou a zároveń i se kouknout jak to tam vypadá.To víte že jsem měla strach jaký to tam bude, jestli se tam s někým seznámim atd. No prostě HRŮZA :-)).Však ty už jsi to se mnou Báro zažila X-).Takže přijela jsem tam a první překvapení bylo, že tam mají asi 11psů a příští týden jim přinesou další 4, 6 koček skřížených s mývalem no a samozřejmě koně kterých je patnáct ale půlka z nich je soukromých.
S Lenkou jsem jela na vyjížďku já jsem jela na Haflingovi(ale byl s ničím skřížený měl totiž šedou hřívu)Jmenoval se Lida no ale jak byla drzá!!!Pořád chtěla žrát takže jsem měla práci s ní aby nežrala. :-) no měli jsme jet na klusovku páč pagouš je po úraze ale já jsem si mohla zacválat Však místo cvalu se to přeměnilo v trisk :-) Fakt hustý ona se totiž splašila protože viděla cizího koně.Přijeli jsme a začalo seznamování byl tam jeden chlap s kterým Lenka chodí a ten byl pořád za vtipálka :-D No občas už mě docela štval :-) Poté jsem vyčistila soukromý koně a šla domů.
Líšnice po druhé
To bylo v pá jela jsem na poníkovi který mi sahal pod prsa :-) No a jelikož mu byli jen tři roky a jel poprvé na vyjíždku tak kravil a bál se.No ale samozřejmě já velká jezdkyně :-D jsem naštěstí nespadla a zkrotila jsem ho.Dokonce si i vyhodil.Potom jsem prcka musela čistit a to bylo horší :-).teda řeknu vám že čistit poníka to je skoro o život :-D Pořád vykopává kouše...Ale bylo to hustý :-)
Líšnice po třetí
to bylo hned v sobotu.Konečně jsem jela na velkým koni možná až moc velkym :-)Byla to kobyla Aneta a ta se zase musela tlačit! A nesměla jsi ji fláknout bičíkem přes prdel jinak vyhodí :-).Ale vyjíždka byla super jeli jsme v šeru na cvalovku.A dokonce žádný kůn ani nevyhodil :-DTo je tak zatim vše z líšnice.
Ještě něco navíc:včera jsme s rodiči jeli nakupovat a já jsem si koupila krásný rajtky, bič... No takže jsem už jezdkyně :-D
Pro Báru:Báro pokud si budeš tam chtít ustájit koně tak ti to doporučuji.:-) Já a pár jedinců totiž musíme soukromáky kydat, ten kod chce i čistit.Můžeš si tam vybrat podestýlku(piliny a sláma) No porstě tam máš toho hodně na výběr.Dokonce si můžeš vybrat jestli chceš pro koně lněné semínko, granole, oves, vitamíny apod.