Líšnice

11. listopadu 2007 v 14:36
Je to bezva!!! V so okolo 11h jsem jela s rodičema do Líšnice za Lenkou a zároveń i se kouknout jak to tam vypadá.To víte že jsem měla strach jaký to tam bude, jestli se tam s někým seznámim atd. No prostě HRŮZA :-)).Však ty už jsi to se mnou Báro zažila X-).Takže přijela jsem tam a první překvapení bylo, že tam mají asi 11psů a příští týden jim přinesou další 4, 6 koček skřížených s mývalem no a samozřejmě koně kterých je patnáct ale půlka z nich je soukromých.
S Lenkou jsem jela na vyjížďku já jsem jela na Haflingovi(ale byl s ničím skřížený měl totiž šedou hřívu)Jmenoval se Lida no ale jak byla drzá!!!Pořád chtěla žrát takže jsem měla práci s ní aby nežrala. :-) no měli jsme jet na klusovku páč pagouš je po úraze ale já jsem si mohla zacválat Však místo cvalu se to přeměnilo v trisk :-) Fakt hustý ona se totiž splašila protože viděla cizího koně.Přijeli jsme a začalo seznamování byl tam jeden chlap s kterým Lenka chodí a ten byl pořád za vtipálka :-D No občas už mě docela štval :-) Poté jsem vyčistila soukromý koně a šla domů.
Líšnice po druhé
To bylo v pá jela jsem na poníkovi který mi sahal pod prsa :-) No a jelikož mu byli jen tři roky a jel poprvé na vyjíždku tak kravil a bál se.No ale samozřejmě já velká jezdkyně :-D jsem naštěstí nespadla a zkrotila jsem ho.Dokonce si i vyhodil.Potom jsem prcka musela čistit a to bylo horší :-).teda řeknu vám že čistit poníka to je skoro o život :-D Pořád vykopává kouše...Ale bylo to hustý :-)
Líšnice po třetí
to bylo hned v sobotu.Konečně jsem jela na velkým koni možná až moc velkym :-)Byla to kobyla Aneta a ta se zase musela tlačit! A nesměla jsi ji fláknout bičíkem přes prdel jinak vyhodí :-).Ale vyjíždka byla super jeli jsme v šeru na cvalovku.A dokonce žádný kůn ani nevyhodil :-DTo je tak zatim vše z líšnice.
Ještě něco navíc:včera jsme s rodiči jeli nakupovat a já jsem si koupila krásný rajtky, bič... No takže jsem už jezdkyně :-D
Pro Báru:Báro pokud si budeš tam chtít ustájit koně tak ti to doporučuji.:-) Já a pár jedinců totiž musíme soukromáky kydat, ten kod chce i čistit.Můžeš si tam vybrat podestýlku(piliny a sláma) No porstě tam máš toho hodně na výběr.Dokonce si můžeš vybrat jestli chceš pro koně lněné semínko, granole, oves, vitamíny apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oliva Oliva | Web | 11. listopadu 2007 v 19:56 | Reagovat

Takže se ti v Líšnici líbí? to je fajn :) A co hafling? Jak se na něm tryskalo? xD Haflingové se mi hrozně líběj...

No kdybych si toho koně měla někde ustájit, tak asi fakt v Líšnici, protože se mi to tam líbilo...Jenže je to tam dost drahý... Njn za luxus se platí x(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama