Prosinec 2007

Už mě ten blog ...a nový novinky

30. prosince 2007 v 17:54

Psala jsem sem dlouhý článek a co myslíte on se mi nezveřejnil anapsalo mi to že to nemůže zveřejnit a smazal se mi!!!!!!!!!Tak sem píšu nejžhavější novinky.
1,novinka:Smail´_L nebo jak se píše tak je to Linda kamarádka Dády a napsala mi ten komentář jen kvůli tomu že ji baví jenom takhle vyhrožovat lidem a že to udělala už několikrát...No není to sprominutím Kravka?! Nevím co je na tom za zábavu.Byla bych docela zvědavá, kdo si opravdu touto výhružkou změnil vzhled pozadí.A doufám že si to Linda ten článek před tím přečte!!!!
2,novinka:Včera jsem byla nu JZD postara jsem se o koně a opatrně se zeptala jardy jestli bude prodávat Lunu.A bude ale až jí prej něco o prázdninách pořádně naučím!!Chápete to?!Já mám naučit všechno koně a on ho pak prodá.Doufám báro , že nám ta koupě vyjde páč opravdu mě štve že budu učit Lunu a on ji pak prodá!! Jo a Báro bude jí nejspíš prodávat až jí obsedne a to bude až v zimě.Takže máme ještě čas.
3,novinka:Yenny bude na Nový rok u Tchýně!!! Chudinka ona a já tam totiž strašně neradi jezdíme a to jsme tam většinou spolu.Ale teď tam bude sama!!!!tomu se říká smůla ráda bych si jí do Poděbrad vzala Yenny.Ale babička nepouští do bytu psy!!Achych achych.
4,novinka:Jak už jsem se zmínila na nový rok budu v Poděbradech.Doufám že tam bude zase sranda většinou se tam trochu napiju :-) a pak mě tam celé lázně zdravý :-D Nejsmutnější na tom je že tam hrajo 2 kapely ale takový české písně na blití.Chvílema mi to připadá že poslouchám Eva a vaška :-)Nu co alspoň že tam je alkoholické pití to se pak dá vydržet :-DMinulý rok mi bylo všechno jedno že jsem tam tančila celá obalená i s důchodcema(doufám že se mi to už nestane strašně smrděli :-))jo a před 2 lety tam byl pánský striptýz což vo to to by ušlo ale nejhorší bylo že se tam slýkal starý chlap!!!!! NO NECHUTNÝ BLE BYLO MI Z NĚJ NA ZVRACENÍ!!!!!!!!!!!
Tak to je asi všechno :-) Všechno nejlepší do Nového roku atd... :-)

Pro Smaily_L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MŮJ DESING SE MI LÍBÍ!!!

23. prosince 2007 v 20:34
Hele promiň ale vyhrožovat mi tady nebudeš, mí čtenáři si o tom myslí svý a mě se ten desing líbí.Hold se najde někdo komu se nelíbí ale je to jeho věc.A kvůli tobě si nebudu předělávat celý blog protože se tobě NELÍBÍ, klidně se z toho můžeš i ... Stejně ho prostě nepředělám prostě a jednoduše do svého vzhledu blogu si kecat nenechám. Každopádně je to můj blog a ne tvůj!!!!!!!!!!!!!!!!!A jestli si myslíš že mě zastrašíš tím že to řekneš nějakým adminům tak mě je to u prdele.Naopak by jsi měla nadávat jim páč nejsou schopní udělat to aby se buď ten blog nesekal, nenačítal se tak dlouho a tak.A navíc i kdybych chtěla si změnit vzhled blogu tak nemůži páč to se to pořád seká nebo se mi např ta barva neuloží a pořád to tam píše nějaký viry.. Takže začni to vykládat těm tvým adminům ať s tím začnou něco dělat nebo všichni přejdou zachvíli na jinačí !Jo a ještě něco nepomlouvej jiný blogy ty ho nemáš o nic hezčí!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak už zase sem píšu

21. prosince 2007 v 18:53
Tak už zase po dlouhé době na blog píšu.Nepsala jsem sem páč mě nic nenapadá a ani mě to nějak nebavilo.Teď mě to nějak baví protože jsem byla v Krči :-O No prostě hrůza musela jsem jet do Krče na ušní.Už dlouho mě totiž nechutně hučí v uchu a nemůžu z toho spát.Samozřejmě jsme tam přijeli, tam čekárna plná malých smradů a než jsme se dostali na řadu tak už mi ucho zase nehučelo a já z toho akorát měla trauma.Když nás už KONEČNĚ vzali na řadu tak se mi DR koukla do ucha a řekla že to pravděpodobně bude v sluchu a že zrovna dnes ráno ten přístroj na sluch odvezli!Takže mi doporučila ať přijedu o svátcích aby mi to vyšetřili.No bezva takže já nepojedu ke koním o který se mám starat, ale budu doma sedět na prdeli a čekat až do Krče přivezou nějakej ušní přístroj a vyšetří mi ucho!!!!A to ještě jsem nepsala o tom že dneska v pá je v Líšnici Vánoční párty plná srandy a chlastu :-)A navíc jsem se mohla něco zajímavého dozvědět a navíc jsem se mohla poradit ohledně Luny (viď Báro :-D

Těšíš se na Vánoce?

18. prosince 2007 v 19:46 Ankety

tady máte další anketu

Nepřítomná

15. prosince 2007 v 15:26

Ani nevím co do tohodle článku budu psát ...Týden před vánoci a já jsem se ještě nevrhla na úklid pokojíčku.Neříkám, že v našem menším okruhu rodiny to nějak dodržujem ale já bych si asi opravdu měla uklidit .Na to že ho mám velikej tak mám pocit že se tam nevejdu :-( Asi je to tím že tam mám ustavičnej bordel, ale já nemám čas si to uklidit a když mám tak se mi nechce :-) Nu co hold si vyslechnu od rodičů různý spekulace že pokud si tu neuklidím tak mě vystěhujou do nějakého menšího pokoje.A já bych tudíž neměla balkon, televizy, pohovku a mnoho dalších věcí protože bych se tam s tím všim nevešla.Ale jim se to řekne když cestuju nejmíň hodinu domů, poté musim vyvenčit psa naučit se a takhle to jede pořád dokola přes ten týden.Do toho jsem ještě nezapočítala koně u kterých se alspoň trochu odreaguju a každý úterý spaní v Nuslích (v bytě) s Bárou se kterou si alspoň popovídám o koních a zážitcích za celý ten týden.Ve škole je nuda, pořád samý testy a zkoušení.I přestávky jsou teď strašně nudný a stereotipní, jediný co je na nich alspoň trochu dobrý že si můžeš povídát a jíst ....Do téhle nudy mě ještě chytla chřipka která né a né ustat.Nejhorší na tom je že mě máma nechce nechat doma se uzdravit.(alspoň ten pátek mě nechala doma když už my bylo opravdu špatně!!!)

No a takhle bych mohla vyprávět ještě dlouho.Na Vánoce se docela netěším hlavně ne na Vánoční ráno protože k nám přijde babička Jana ( hlavně pro mámu Tchýně).Tak to už si musím uklidit, protože ona když zjistí že je u nás jediný smítko tak to ví celá její rodina!!!Ona je hrozná.Jednou když jsem chodila do 3.třídy tak jsem ji psala sms, samozřejmě tam byla hrubka.A místo aby mě pochválila, že jsem ji napsala tak druhý den na to se mi vysmývala celá její rodina že neumím česky.No a to nemluvím o tom že o Elišce (to je ta s kterou jsem měla ten divný rozhovor) tohle nikdy opakuji NIKDY neřekla.Jak nás Schyn nazval jsme zamlklá a divná rodina.

To jsem opravdu zvědavá jak přežiju Vánoce páč jsem nepřítomná a znuděná.To nemluvím o tom že ještě musím ozdobit cukroví , nazdobit stromeček, uklidit si :-) a vyzdobit náš obr barák.No a vidíte já tu sedím píšu článek a poslouchám na youtube písničky Justina Timberlaka (dobře občas tam zazní i enrique x-) viď Dádo )

pRO ANONIMA

15. prosince 2007 v 12:45

Pro anonima-ano angličanka byla.Ale prodali my jí :-( S jefíkem(ty fotky jak jedu v lese) tak to je hřebec a o toho se starám protože na něj nemá ten člověk čas :-) tak tady jsem ti to ujasnila a příště tam alspon napiš své jméno !!! :-D

rozhovor s mojí sestřenicí

14. prosince 2007 v 10:51

tento rozhovor nasvědčuje tomu jak je blbá.Jmenuje se Eliška-Schyn a je z té druhé rodiny.já jsem jako Rejža a psala jsem si s ní včera.Posuďte sami.
PS.musela jsem se o to podělit s někým :-)
Schyn (08:10 odp.) :
ahoj!!
Rejže (08:11 odp.) :
ahoj
Schyn (08:11 odp.) :
jak se máš?
Rejže (08:11 odp.) :
dobře
Schyn (08:11 odp.) :
hele a příjdeš v neděly?
Rejže (08:12 odp.) :
nemůžu jsem nemocná
Schyn (08:12 odp.) :
vážně?
Rejže (08:12 odp.) :
jo
Schyn (08:13 odp.) :
hele, a není ti to trochuu dívný, že jseš nemocná vždy, když se má ssejít celá rodina? Nechci do tebe rejpat, to ne, jsem přece tvoje sestřeníce, ale není to trochu mocčastý?
Schyn (08:16 odp.) :
halo?
Rejže (08:16 odp.) :
NE NENÍ TO DIVNÝ MÁM HOREČKY A DNESKA CELÝ DEN BLIJU POTOM MÁM KAŠEL TAKOVÝ ŽE MĚ BOLÍ CELÝ KRK A JEŠTĚ K TOMU MÁM RÝMU TAKOVOU ŽE MÁM ODŘENÝ NOS. STAČÍ?!
Schyn (08:17 odp.) :
promiň!!!!promi'ň...jéžiši, já se jen divým, ale jestli ti je vážně zle, tak to chápu, mě je taky špatně:-)
Schyn (08:17 odp.) :
mno,
Rejže (08:17 odp.) :
HM
Schyn (08:18 odp.) :
jo jo, chápu promiň
Schyn (08:20 odp.) :
hele a co táta a máma?
Rejže (08:21 odp.) :
dobrý
Schyn (08:22 odp.) :
jo?Vážně? zaslechla jsem nějáké problémy, ale teď ipravdu, neboj se, já to nikomu neřeknu, vážně se ti nezdá, že jsou trochu divný, nebo se někdo k tobě nechová nejlépe, víš já to chci jen pomoct, a kdyby jsi měla cokoliv COKOLIV!!Tak mi to můžeš říct, no tak, děje se něco?
Schyn (08:24 odp.) :
mno tak neboj se
Rejže (08:24 odp.) :
co tim sakra myslíš ?kdo to šíří?
Schyn (08:25 odp.) :
ne, to...to nemůžu říct, ale zdá se nám, všem se to zdá trochu divný ten vztach, ale vážně, nechci ti ublížit a nikomu nic říkat nebudu!
Rejže (08:26 odp.) :
že mki nedávají najíst??? ne řekni to já to nikomu neřeknu
Rejže (08:27 odp.) :
nebo co??
Schyn (08:27 odp.) :
ne, vážně, já jen něco tuším...něco co prostě vázne ve vaší rodině, já si to opravdu nechám pro sebe!!!Nejsem práskač!!NE to nejsem, a ani nikdy nebudu!!!Mno tak, řekni mi to...
Rejže (08:27 odp.) :
ne první řekni ty kdo to šíří
Schyn (08:28 odp.) :
já žádné problémy s rodiči nemám
Rejže (08:28 odp.) :
co to tu sakra kecáš za žvásty??
Schyn (08:29 odp.) :
sakra, prosím!!!já se jen ptám, jestli je u vás doma vše v pořádku!!!!!!
Rejže (08:29 odp.) :
já chi vědět kdo to šíří
Schyn (08:30 odp.) :
nikdo, já to šířím, protože, se mi to zdá všechno divný!!!A nekecám, šířím to já!!!!!
Schyn (08:31 odp.) :
mno a když je ti teda tak špatně, proč nejsi v postely?:-)
Rejže (08:32 odp.) :
protože mám notebook v posteli
Schyn (08:32 odp.) :
dobře
Schyn (08:32 odp.) :
tak nic, je ti špatně, už tě otravovat, nebudu, ale kdyby sis to přece jen s tou odpovědí rozmyslela, tak budu na icq
Schyn (08:32 odp.) :
Rejže (08:33 odp.) :
počkej mě zajímá co tim myslíš?? co ti mám říct nebo kdo to řekl?? plosím plosím
Rejže (08:34 odp.) :
řekni mi to já to nikomu neřeknu
Schyn (08:34 odp.) :
ne, můj výmysl, můj názor.
Rejže (08:34 odp.) :
a proč si to myslíš??
Schyn (08:35 odp.) :
protože se mi to všechno zdá trochu divný, nevidela jsem tě už snad rok, pořád tě drží od společnosti dál, už jsi na k nám když se sejde celá rodina nepřišla 4 roky, jsi velice málo komunikativný a taaková zamyšlená?Sakra co to všeechno znamená
Schyn (08:38 odp.) :
vždyť já si už ani nepamatuju, jak vypadáš!
Rejže (08:38 odp.) :
mám ti snad poslat foto?? nebo co?
Schyn (08:39 odp.) :
...
Rejže (08:39 odp.) :
...
Schyn (08:39 odp.) :
tak já nevím co se to u vás děje, i jirka je takovej zamlklej
Rejže (08:40 odp.) :
to víš my jsme taková zamlklá rodina. tak to myslíš???
Schyn (08:40 odp.) :
mno, ale ještě neco se mi nezdá? Co lenka?
Rejže (08:40 odp.) :
co máš proti mé mámě??
Schyn (08:41 odp.) :
nic, ale zdá se mi zvláštní
Rejže (08:41 odp.) :
zvláštní jak??
Schyn (08:41 odp.) :
mno...že ale nic, už to nebudeme rozebírat
Rejže (08:42 odp.) :
ne mě to zajíma myslíš že bych to snad vykecala?? nejsem bonzačka
Schyn (08:43 odp.) :
mno...tak soi to trochu ujasníme, nezdá se ti, že se k tobě tvoje máma chová trochu divně, ne tak mamkovsky?
Rejže (08:44 odp.) :
nevim jak to myslíš upřesni mi to, mamkovsky je velký okruh
Schyn (08:44 odp.) :
mno...je na tebe trochu zlá
Rejže (08:45 odp.) :
tak to musím zamítnout, to bych se s tebou o tom mohla hádat moje máma je super, všechno mi dovolí je kamarádská, hodná, upřímná
Rejže (08:46 odp.) :
ještě je na naší rodině něco?? povídej prosím
Schyn (08:46 odp.) :
mno...jo...Lenka se nechová moc dobře....k....nám
Rejže (08:48 odp.) :
protože se k ní chováte hrozně
Schyn (08:49 odp.) :
a jak? já jsem si nezačal
Rejže (08:49 odp.) :
s tebou to nesouvisí
Schyn (08:50 odp.) :
mno, to já vím:-)
Rejže (08:50 odp.) :
ještě něcco?? co můj táta, TAKY JE NA NĚM Něco?
Schyn (08:50 odp.) :
ne, tvůj táta je fajn, Jirka byl vždycky super:-)
Rejže (08:51 odp.) :
alspon něco
Schyn (08:51 odp.) :
mno..tka nic
Rejže (08:51 odp.) :
a ještě něco??
Schyn (08:51 odp.) :
ne
Rejže (08:52 odp.) :
aha no každopádně můj táta a máma jsou super, hodní, mám je ráda a všechno mi povolí protože jim to oplácím tak se měj pá pá
Schyn (08:53 odp.) :
nazdar


no nezabili by jste ji za tohle ?! To neberu ty hrubky co tam napsala např: neděly, postely ...
Já nevím chtěla bych aby jste mi všichni co jste si to přečetli napsali co si o tom myslíte.Chci vědět jestli naše rodina je (jak to tam Eliška napsala) nekomunikativní a zamyšlená :-).A jestli je na mé mámě něco divného a na mém tátovi.Tak se prosím vymáčkněte :-) Já se nebudu zlobit i za protiklady protože nic jinýho než tenhle rozhovor s moji (v uvozovkách) milující sestřenicí mě nemůže vykolejit :-) Tak pleas pište

Apassionata aneb čtvero ročních období

9. prosince 2007 v 9:50

úúúúúúúžaasnnééé právě teď jsem přijela z apassionaty.Byla krásná krásnější než před tím a proto vám teď sem do galerie dám pár fotek které jsem vyfotila.Ale nezlobte se když budou nějaký rozmazaný.
Jinak podle mého to měli nejvymakanější, dokonce tam zpívala i nějaká operní zpěvkyně.Na úvod tam přišel chlap, který tančil z jedním koněm pak z dvouma koňmi a nakonec se třemi koňmi.Poté tam přijelo 6 koní z jezdci a různě se tam mezi sebou proplétali.Takto skončil úvod a uvedl to nějakej chlap.Jelikož se to jmenovalo čtvero ročních období tak to začlo létem(nechápu kam zmizelo jaro :-))Přišli tam námořníci s oslama a dělali tam růsné kousky, občas kolem nich projelo mini autíčko taženo welsh ponym.Zničeho nic se tam objevily koně (Z JEZDCI )A ty jezdci na nich dělali různé vylomeniny.Potom byla drezůra doprovázena vodou.Po této drezůrní úloze nastoupila ta slavná zpěvačka a začla tam výt x-) k tomu tam tančili lidé a koně s jezdci tam různě skákali a tak.Všichni po písničce odešli a nastoupil tam osel který ležel, no a ten pán ho chtěl probudit a nešlo to.Nakonec ho probudil.Na mé nešěstí tam přišel klaun(nesnáším klauny):-)Naštěstí ho pořadatelé rychle odvedli .:-).Potom přestávka a po přstávce vystoupení stepařů(připadala jsem si jak na lord of the dance :-))Když skončilo vystopení tak nastoupila žena na hrazdě a dělala tam různé vylomeniny a kůň pod ní taky.Potom nastoupily moji nejoblíbenější!!! FRÍSÁCI!!!!!!!!!No co vám budu povídat krása!Stavěli se na zadní a tak.no pak se tam pracovalo s ohněm, různé skoky a tak.A hřeb večera!!!! Voltiž byl tam Petr, Sklinka a myslim že Bára jeli na Ďukovi. Mě to připadalo normální ale obecenstvo leskalo nejvíce.Po tom to záživném vystoupení zpívala zas ta zpěvačka zase tam něco dělali z koňma a tak.Ale to už se mi nechce rozepisova :-)

něco o líšnici

8. prosince 2007 v 9:45

Tento článek je o všem co je v Líšnici.
Jméno:Aneta
Pohlaví:klisna
Plemeno:český teplokrevník
Datum narození:1. 3. 1996
k Anetě tak tato kobylka na tý jezdím právě teď na ty samostatný vyjížďky :-)
Jméno:Fira
Pohlaví:klisna
Plemeno:český teplokrevník
Datum narození:25. 4. 1997
K Fiře a toto je ta kobylka na který jezdí Alice
Jméno:Syndy
Pohlaví:klisna
Plemeno:oldenburský kůň
Datum narození:2. 5. 1990
K Syndy další hodný koníček :-)
tady ještě linda nebyla vyfocena ale už jsem na ní jezdila a psala jsem o ní už jednou :-)
Jméno:Belinda
Pohlaví:klisna
Plemeno:hafling
Datum narození:1994
Prcek tak to je trdlo to je ten malinkej koníček o kterým sem psala ale bohužel ještě nemá foto.Ale až tam bude tak ho sem vložím :-)
Jméno:Prcek
Pohlaví:valach
Plemeno:welsh pony
Datum narození:12. 5. 2004
Jméno:Paganini
Pohlaví:valach
Plemeno:český teplokrevník
Datum narození:30. 4. 2003
no a poslední pagouš to je ten co byl u jzd.K němu dám fotku až mi pude intenet nahoře x-)

Teď něco jak to tam vypadá:
tak toto je náš dvůr, první okno je klubovna.Poslední dveře je šatna.A ty veliké dveře vedou do stájí.Druhý obrázek-v té velké kleci jsou kočky mývalý.A třetí-mini domeček sedlovna.4-vchod.5a6-jízdárna
Dvůr
1 altánek
2 klubovna
3 bazén
vnitřní box

stupínek a za nim venkovní boxyZvířátka:
pejsci-
Máňa
Táňa a Máňa jsou sestry. Obě jsou úžasné a starostlivé maminy, dávají krásná, ve většině případů trikolórní štěňátka, krátkosrstá, na krátkých nohách.
Lenny
Lenny je zatím ještě štěňátko, na své první potomstvo si ještě bude muset chvíli počkat.
Bedřich
Bedřich je zkušený a prověřený pes, štěňátka po něm jsou korektní, krátkonohá.
Ushi
Ushi je mladá, nadějná fenka. V blízké době očekáváme její první štěňátka
Comtesa
Nejnovější přírůstek našeho psího stádečka je tato fenka. Zatím jsou její největší starostí psí kamarádi, se kterými skotačí a dovádí.
Jolana
Jolana je naše "náhradní mamina". Je to chůva všech štěňátek, která se u nás narodí. Jakékoli štěně přijme a stará se o něj jako o vlastní. A tak, když už mají maminy svých ratolestí plné zuby, svěřujeme je do péče Jolanky.

Dalšími psími obyvateli statku jsou kříženec hovawarta Bára a kerry blue teriér Kerry.
nejnovější přírůstky-
V pátek 16.11.2007 se Táně narodila štěňátka. Je jich rekordní počet - 6!!! 5 holek a 1 klučina. Všichni se mají čile k světu.


Kočičky:
Evžen
Filip
Evžen s Filipem jsou oba mladí kocouři, avšak s kočičkami to umí.
Nabízíme připouštění těmito kocoury. Jedinou podmínkou je mít pro Vaši kočičku vyřízenou povinnou veterinu (očkování, odčervení). Vaše kočička může zůstat po celou dobu připouštění v našem areálu, což zvyšuje úspěšnost zabřeznutí. Vše záleží na dohodě.
Anna
Naděžda
V sobotu 29.9.2007 se Naděždě narodil kocourek. Už od narození je to čipera a roste jako z vody.


koníci a výběhy:
tak a kdyby jste se ještě na něco chtěli juknout třeba na ceník a tak ta zamiřte na jklisnice.aspweb.cz
bez www!!! Tak se těším

Další anketa nejen pro koňaře

6. prosince 2007 v 19:53

PRO BÁRU: Prosimtě nemohli by jsme být 17.12. v po zase v nuslích??? ProsímDíky moc a napiš jestli můžeš

Anketa 1

6. prosince 2007 v 14:13
hlasujte taky do mé ankety!!! Ať se něco dozvím :-)

Koníčci

1. prosince 2007 v 12:15

Každý pátek ted jezdím do Líšnice.Je to tam jak už jsem říkala překrásný!!!Tenhle pátek byl však vyjímečný!!!!!!!!!! :-) Jela jsem totiž s jednou holčinou která tam taky jezdí, sama na vyjížďku.Mohly jsme si jet kam chcem cválat kdy chcem.No prostě ÚÚÚŽŽŽA.Byl sníh a skoro pořád když bylo nějaké hezké pole jsme cválali.Jeli jsme na dvě hodiny a já jsem jela na Anetě (konečně na velikým koni).No co vám mám říkat bylo to hezký, koně nekravili a dojeli jsme bez pádu. :-) tak se těším na další takovouhle vyjíždku :-)