Apassionata aneb čtvero ročních období

9. prosince 2007 v 9:50

úúúúúúúžaasnnééé právě teď jsem přijela z apassionaty.Byla krásná krásnější než před tím a proto vám teď sem do galerie dám pár fotek které jsem vyfotila.Ale nezlobte se když budou nějaký rozmazaný.
Jinak podle mého to měli nejvymakanější, dokonce tam zpívala i nějaká operní zpěvkyně.Na úvod tam přišel chlap, který tančil z jedním koněm pak z dvouma koňmi a nakonec se třemi koňmi.Poté tam přijelo 6 koní z jezdci a různě se tam mezi sebou proplétali.Takto skončil úvod a uvedl to nějakej chlap.Jelikož se to jmenovalo čtvero ročních období tak to začlo létem(nechápu kam zmizelo jaro :-))Přišli tam námořníci s oslama a dělali tam růsné kousky, občas kolem nich projelo mini autíčko taženo welsh ponym.Zničeho nic se tam objevily koně (Z JEZDCI )A ty jezdci na nich dělali různé vylomeniny.Potom byla drezůra doprovázena vodou.Po této drezůrní úloze nastoupila ta slavná zpěvačka a začla tam výt x-) k tomu tam tančili lidé a koně s jezdci tam různě skákali a tak.Všichni po písničce odešli a nastoupil tam osel který ležel, no a ten pán ho chtěl probudit a nešlo to.Nakonec ho probudil.Na mé nešěstí tam přišel klaun(nesnáším klauny):-)Naštěstí ho pořadatelé rychle odvedli .:-).Potom přestávka a po přstávce vystoupení stepařů(připadala jsem si jak na lord of the dance :-))Když skončilo vystopení tak nastoupila žena na hrazdě a dělala tam různé vylomeniny a kůň pod ní taky.Potom nastoupily moji nejoblíbenější!!! FRÍSÁCI!!!!!!!!!No co vám budu povídat krása!Stavěli se na zadní a tak.no pak se tam pracovalo s ohněm, různé skoky a tak.A hřeb večera!!!! Voltiž byl tam Petr, Sklinka a myslim že Bára jeli na Ďukovi. Mě to připadalo normální ale obecenstvo leskalo nejvíce.Po tom to záživném vystoupení zpívala zas ta zpěvačka zase tam něco dělali z koňma a tak.Ale to už se mi nechce rozepisova :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oliva Oliva | Web | 9. prosince 2007 v 13:24 | Reagovat

Voltiž žije!!! :) Počekej tam byl Petr z Tlumačova, Sklínka a Duke z Drásova a Bára Komárková z Albertovce??? :-O A co tam dělala Bára?? To je nějaký podezřelý... A představovali je nějak? Jdu se podívat na fotky x)

2 Oliva Oliva | Web | 9. prosince 2007 v 13:27 | Reagovat

Tak jsem se koukla na ty fotky... Jaká Bára?? Dyť to je Bart! Studenej psí čumák, pamatuješ??!! :)

3 Rejža Rejža | 9. prosince 2007 v 14:07 | Reagovat

aha nejspíš jsem si to spletla :-) jdu to opravit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama