Už mě ten blog ...a nový novinky

30. prosince 2007 v 17:54

Psala jsem sem dlouhý článek a co myslíte on se mi nezveřejnil anapsalo mi to že to nemůže zveřejnit a smazal se mi!!!!!!!!!Tak sem píšu nejžhavější novinky.
1,novinka:Smail´_L nebo jak se píše tak je to Linda kamarádka Dády a napsala mi ten komentář jen kvůli tomu že ji baví jenom takhle vyhrožovat lidem a že to udělala už několikrát...No není to sprominutím Kravka?! Nevím co je na tom za zábavu.Byla bych docela zvědavá, kdo si opravdu touto výhružkou změnil vzhled pozadí.A doufám že si to Linda ten článek před tím přečte!!!!
2,novinka:Včera jsem byla nu JZD postara jsem se o koně a opatrně se zeptala jardy jestli bude prodávat Lunu.A bude ale až jí prej něco o prázdninách pořádně naučím!!Chápete to?!Já mám naučit všechno koně a on ho pak prodá.Doufám báro , že nám ta koupě vyjde páč opravdu mě štve že budu učit Lunu a on ji pak prodá!! Jo a Báro bude jí nejspíš prodávat až jí obsedne a to bude až v zimě.Takže máme ještě čas.
3,novinka:Yenny bude na Nový rok u Tchýně!!! Chudinka ona a já tam totiž strašně neradi jezdíme a to jsme tam většinou spolu.Ale teď tam bude sama!!!!tomu se říká smůla ráda bych si jí do Poděbrad vzala Yenny.Ale babička nepouští do bytu psy!!Achych achych.
4,novinka:Jak už jsem se zmínila na nový rok budu v Poděbradech.Doufám že tam bude zase sranda většinou se tam trochu napiju :-) a pak mě tam celé lázně zdravý :-D Nejsmutnější na tom je že tam hrajo 2 kapely ale takový české písně na blití.Chvílema mi to připadá že poslouchám Eva a vaška :-)Nu co alspoň že tam je alkoholické pití to se pak dá vydržet :-DMinulý rok mi bylo všechno jedno že jsem tam tančila celá obalená i s důchodcema(doufám že se mi to už nestane strašně smrděli :-))jo a před 2 lety tam byl pánský striptýz což vo to to by ušlo ale nejhorší bylo že se tam slýkal starý chlap!!!!! NO NECHUTNÝ BLE BYLO MI Z NĚJ NA ZVRACENÍ!!!!!!!!!!!
Tak to je asi všechno :-) Všechno nejlepší do Nového roku atd... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dany Dany | Web | 30. prosince 2007 v 18:13 | Reagovat

Tak ten stryptýz bych si nenechala ujít! :oD

2 Oliva Oliva | Web | 31. prosince 2007 v 10:59 | Reagovat

No Rejžo ty už začínáš bejt jak Viky nedávno xD Pořád chceš samej alkohol xD No nic tak si užij dnešek a příští rok se uvidíme :)

3 Rejža Rejža | 1. ledna 2008 v 19:17 | Reagovat

no to víš musím to tam nějak přežít když tam je babička :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama