Lyžování + vzkaz pro lily

4. února 2008 v 19:14
STŘEDA:byla jsem v Líšnici a zase na Prckovi (na kom jiným když ho mám na starost :-D)Ale tentokrát na jízdárně s Lenkou.Dělali jsme tam s ním jízdárenský cviky a to že mi tam dávala kavalety a já jsem furt klusala dokola a muselo mi to vyjít abychom se s Prckem přesně trefili!no potom tam dala dvě kavalety a potom kavaletu a za to vyšší kavaletu.NO PROSTĚ FUŠKA :-d Ani nevím kdo dostal víc zabrat jestli já a nebo Prcek Páč mě opravovala Lenka (samozřejmě hodně :-D) a já opravovala Prcka(taky docela často :-D :-D) Takže si myslím, že jsme dostali zabrat oba a byli jsme rádi, že ta hodina končí :-D :-DToť vše !!!! Vše důležitého z týdne.
ČTVRTEK:Tak je to tady!!! Čtvrtek 31.1. a vysvědčení :-DNo to už nějak neřeším, že jsme dnes ve čt psali dva testyˇ=z matiky a dějepisu(ani nevím který byl lehčí :-D)Nu co hlavně že je to za náma!!!!Přišla hodina pravdy.....poslední hodina kdy jsme místo zeměpisu měli třídní a ta nám tam skoro celou hodinu vyprávěla o tom jak jsme neslušný a podobně... Když se konečně rozdávalo vysvědčení tak jsem dostala jen dvě dvojky a jinak samý jedniřčky!!!SUPER!!!No akorát mi to zkazili hned rodiče.
Jedeme na hory :-( :-( Do zahraničí :-(Jako nejhorší je že když máme prodloužený víkend tak jsem si myslela že se konečně dosytosti vyspím a ono....!Místo toho budeme stávat už v pá v 7h a jezdit na lyžích do 16h To je hrůza, nehledě na to, že se kvůli blbýmu lyžování nevyspím, nezajezdím si na koni a ani se nekouknu na můj oblíbený seriál Útěk z vězení (a zrovna je to napínavý!!!)No doufám že alspoň stihneme v neděli seriál Ztraceni kde umře zase jeden ze sympatických lidí :-( CHARLIE-kdyby jste někdo nevěděl kdo to je tak se koukněte na Dádiný stránky :-D)
PÁTEK:Na mé gusto jsme stávali hodně brzo!!!Alspon že nám dědoušek(ten starý chlap co má ten penzion) nám dělal poměrně dobrou snídani akorát jeho nevýhoda je, že neumí aj takže na nás vždy spustí svoji němčinu a mi jenom přikyvujem :-)Po snídani jsme jeli na vleky a těšili se že uvidíme další nový sjezdovky.Avšak když jsme dojeli na parking tak jme zjistil, že jsme tu před několika lety lyžovali :-)Takže to tu vlastně známe!!!Lyžovali jsme do 16h a potom jsme chtěli jít do města na kafe, ale rakušáci zřejmě neznají kavárnu!!Nakonec jsme došli do hospody a tam si dali divný občerstvení.Teď jsem přišla do pokoje a když jsem odemkla, zjistila jsem že dědoušek nám ustlal a dokonce uklidil A POZOR on mi i složil pyžamo a dal pod polštář!!Tady bych chtěla bydlet!!Aby za mě někdo uklízel a stlal !! :-D.No ale když jsme šli včera spát tak tu bylo takový divný ticho, páč rakušáci mají noční klid a takže tu nevidíte když jdete ven žádnýho psa, kočku a podobně.Je to hrůza!!!Dnes večer mají přijet ještě jedna rodinka o které se mi nechce psát páč by to bylo na dlouhé povídání :-D :-Ddoufám, že zítra to bude lepší,a ale na to tak nesázím :-D :-D :-Dx
Sobota:Lyžování......a potom bazén-ten byl alspon trochu zábavný :-D
Neděle:Lyžování a jízda domů.... Naštěstí jsem stihla ztraceni (ty byli smutný :-( :-()
PRO LILY:Hele a to si fakt nepoznala??? Já jezdím na koni od svých 6let a poznám hřebce od klisny. JO a no coment tam mám u tebe protože o tobě ještě nic moc nevím.Nemáš icq, nebo skype??? víš aby jsme se pořádně seznámili :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oliva Oliva | Web | 8. února 2008 v 21:14 | Reagovat

Rejžo co??? Od šesti let??? Kde??

2 Rejža Rejža | 9. února 2008 v 8:56 | Reagovat

ještě před tím jsem chodila na poníky....

3 Rejža Rejža | 9. února 2008 v 8:57 | Reagovat

nejezdila jen pomáhala

4 Lily Lily | 11. února 2008 v 16:30 | Reagovat

Tak proč píšeš že - JEZDÍŠ ?! když jsi jenom pomáhala? to bych chtěla vidět jak 6letá pomáháš u koní. trochu ujetý né? Tos tam napsala protože se chceš jenom pochlubit jak jseš úžasná, že ,,JEZDÍŠ" od 6!

5 Lily Lily | 11. února 2008 v 16:31 | Reagovat

:-DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama