Květen 2008

ŠvP Podhradí

29. května 2008 v 17:42 | Rejža
Ach jo, tak už se to blíží, zítra jedu na ŠvP moc se tam netěším a nejsem sama :-) To znamená, že sem určitě víc než týden nic nepřidám, páč počítč si s sebou brát nemůžu Tak doufám že to tam alspon bude bezva. Dneska jsem si stáhla hodně písniček od Justinaq, abych tam náhodou neumřela nudou :-D Doufám, že se nevydáme každý den na 30 km túru. To bych asi nezvládla se svým chorým palcem.... Rozdělení na pokojích je taky blbý- Já Dáda a Sádlová se Švamberkovou. Nic lepšího bych si nemohla přát Ale nebojte se až přijedu napíšu o ŠvP článek, pokud to teda tam přežiju x-)

Video jak se zabíjej zvířata a podobně

28. května 2008 v 13:15 | Rejža |  Týrání a ochrana zvířat !!!
Vím, že ted pořád mám články o ochraně zvířata a tak, ale na tohle se opravdu musíte kouknout!!!! je to o všech zvířatech jak se z nich dělá kůže, nebo jak se zabíjejí na jatkách a podobně. Je to sice drastický, ale je to realita.... Někteří kdo má rád zvířata takk si myslím že u toho bude i brečet!! Začátek je nudný ale potom...... Trvá to docela dlouho, ale můžete se na to kouknout i po kouskách. Hlavně se na to koukněte a zjistíte jaký jsou ty zvířata chudáci.

Ochrana zvířat

20. května 2008 v 16:25 | Rejža |  Týrání a ochrana zvířat !!!

Pokud vám to není alepson trochu jedno,tak klikněte na http://www.animalsmatter.org/ (anglicky) nebo http://www.ochranazvirat.cz/Add/petice.htm (česky) Jediné, co musíte udělat, je vyplnit tabulku v pravo nahoře a kliknout! Prosím, potřebuje se sehnat 1o.ooo.ooo hlasů. Nic vám to neudělá.

Pro blogaře!
Pokud budete tak hodní, zkopírujte tento článek na váš blog, ať seženeme co nejvíc hlasů!
Tím, že pošlete svůj hlas, můžete zachránit život nejednoho zvířete. Nic vás to nestojí a nezabere vám to ani moc času, tak se angažujte tam, kde je to potřeba. Pošlete tenhle odkaz co nejvíce lidem, ať se i oni mohou zapojit. Stačí tak málo a každý člověk se stane užitečným, a to jedním jediným hlasem. I ten může zachránit život...

Výrobky testované na zvířatech

19. května 2008 v 15:29 | Rejža |  Týrání a ochrana zvířat !!!

OD DANY

Pokusy na zvířatech...

Jestli máte blog,zkopírujte si to na něj!!!!Prosím,nic to nestojí,zabere to jen pár minut vašeho času a pomůžete tím zvířatům na nichž byla testovaná kosmetika!
Takhle by vypadaly ženy, na kterých by se testovala kosmetika, tak jako na zvířatech
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!
HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!

Smutný ( ale asi jen pro mě :-D )

18. května 2008 v 12:41 | Rejža
Tak jak už asi znáte z mé galerie tak to je Luna hříbě od Angličanky, kterou Jarda prodal
Tak to je ,,máma´´ Luny Minda. Byl to strašně hodný kůň, sice neměla občas svůj den, ale měla sem jí ráda :-) Na moje neštěstí ji Jarda prodal někomu, kdo bydlel někde poblíž, ale ten ji pak prodal bůhví kam a už jsem o ni neslyšela..... Je mi to líto, ale co se dá dělat... Takže teď chce Jarda prodat i Lunu, možná Lence možná někomu jinému.... Proč si ji nechci koupit? Protože nechci s ní mít starosti, ale zárověň jí nechci zase ztratit. Má hezký chody a dobře se učí. Abych řekla pravdu tak je to jediný kůň + s Jeffíkem, kterýmu naprosto důvěřuju. Samozřejmě důvěřuju i Lence a Lukášovy, ale ty mají občas nějaké ty divné chvíle.... NO tak zpět k Luně, myslím si že u ní trávim asi nejvíce času a zkouším s ní různý věci :-) Třeba v boxe, tak normálně . Na louce tak různě. Ach jo nechci ji ztratit, ale budu se s tím asi muset smířit :-D Doufám že alspoň půjde k někomu, kdo nebude mít na ní málo času a hlavně aby nemusela chodit pod nikým cizím než je ten majitel!!!!! A že to nebude kůň pod zákaznky + pod nějaký děti nebo kamarády, který si s ní budou dělat co chtějí ( příklad je takový: Denisa měla jednou Turba na jízdárně a Turbo skoro celou hodinu nepřestal cválat okolo jízdárny a skákat přez překážky nehledě na to, že jsem Denisu furt opravovala aby cválala na dobrou nohu!!!! Fretka ani nepoznala jestli jí ten kůň cválá dobře a evidentně jí to bylo jedno hlavně že si cválá. Jak tohle to vím? No zrovna jsem tam pracovala s Prckem.) No takže bych nechtěla, aby takhle dopadla Luna, protože ze šťasnýho koně by se stal smutný a chudý kůň. Budu jí alspoň přát hodně štěstí, aby se tohle nevyplnilo a měla se dobře jako na chatě :-D

Nuda :-)

17. května 2008 v 14:57 | Rejža
Už se zase další víkend se nudím!! Táta s nějakým dělníkem dělají nějakou boudu na zahradě, máma si odjela někam za svoji kamarádkou a já se nudím doma. Šla bych třeba s nějakou kámoškou ven, nebo prostě někam, ale všichni jsou buď na chatě a nebo prostě už mají nějakej program. No tak vám alspoň napíšu moje novinky. x-)
ŠKOLA: No jako obvykle hrozná. V pondělí jsme psali test z matematiky na rovnice a já jsem jí odevzdala prázdný papír!!! Protože jsem si myslela že už v pondělí ve škole pí. uč nebude a takže jsem si rovnice ani nepřečetla :-/ Takže další 5!!! A to jsem tu matiku měla tak hezkou, vycházela mi 1 na vysvědčení, ale tou 4 a 5 jsem si to postrala. JInak bylo všehcno docela dobrý. Kupodivu byla i skvělá francouština na kterou jsem se moc netěšila, ale byla super :-) Tak to je tak vše ze školy.
VOLNÝ ČAS: No volný čas nic moc, když jsem vlastně neměla ani volno :-) Jediný co mě z volného času potěšilo bylo, že jsem si koupila konečně plavky a na ŠvP pyžamo x-) takže to bylo good.
Kdyby jste chtěli vidět jaký to jsou plavky tak klini sem - Moje plavky Jsou to ty nalevo, no když oni tam jinačí plavky nejsou :-) Tak se jukni a posuď x-D
Z RODINY: No tak samozřejmě nikdo o té 5 z matiky neví, takže to bude ještě hádek. Ale tenhle týden bylo snad nejmíň hádek x-D Jo a psala jsem si zase se SCHYNEM ( pro toho kdo neví kdo to je tak je to moje nejhorší sestřenice z nejhorší rodiny :-D) ukazovala mi co nakreslila a je to teda hnus!!!!!
NO tak to je asi vše, jdu se opalovat do svých nových plavek

Fotky

11. května 2008 v 16:26 | Rejža
Trochu nových fotek z chalupy. Až tam budu příště zase něco nafotím :-)

Blog

1. května 2008 v 8:04 | Rejža
Vím že sem ted nechdím, ale já nevím co psát x-D Proto ruším blog źatím jen o zvířátkách. Ale pro někoho kdo má rád Justina Timberlaka a Owena Wilsna mám good zprávu. Rozjíždím blog o nich owenwilsonajustint.blog.cz Je tam něco o nich, jejich filmy, písně a videa, který jsou bud docela vtipný nebo zajímavý. Tak se jukněte. Snad budu mít nějaký zážitek a napíšu ho sem :-D