Nuda :-)

17. května 2008 v 14:57 | Rejža
Už se zase další víkend se nudím!! Táta s nějakým dělníkem dělají nějakou boudu na zahradě, máma si odjela někam za svoji kamarádkou a já se nudím doma. Šla bych třeba s nějakou kámoškou ven, nebo prostě někam, ale všichni jsou buď na chatě a nebo prostě už mají nějakej program. No tak vám alspoň napíšu moje novinky. x-)
ŠKOLA: No jako obvykle hrozná. V pondělí jsme psali test z matematiky na rovnice a já jsem jí odevzdala prázdný papír!!! Protože jsem si myslela že už v pondělí ve škole pí. uč nebude a takže jsem si rovnice ani nepřečetla :-/ Takže další 5!!! A to jsem tu matiku měla tak hezkou, vycházela mi 1 na vysvědčení, ale tou 4 a 5 jsem si to postrala. JInak bylo všehcno docela dobrý. Kupodivu byla i skvělá francouština na kterou jsem se moc netěšila, ale byla super :-) Tak to je tak vše ze školy.
VOLNÝ ČAS: No volný čas nic moc, když jsem vlastně neměla ani volno :-) Jediný co mě z volného času potěšilo bylo, že jsem si koupila konečně plavky a na ŠvP pyžamo x-) takže to bylo good.
Kdyby jste chtěli vidět jaký to jsou plavky tak klini sem - Moje plavky Jsou to ty nalevo, no když oni tam jinačí plavky nejsou :-) Tak se jukni a posuď x-D
Z RODINY: No tak samozřejmě nikdo o té 5 z matiky neví, takže to bude ještě hádek. Ale tenhle týden bylo snad nejmíň hádek x-D Jo a psala jsem si zase se SCHYNEM ( pro toho kdo neví kdo to je tak je to moje nejhorší sestřenice z nejhorší rodiny :-D) ukazovala mi co nakreslila a je to teda hnus!!!!!
NO tak to je asi vše, jdu se opalovat do svých nových plavek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Punky01 Punky01 | E-mail | Web | 18. května 2008 v 16:41 | Reagovat

hale, týno nejseš sama.. se taky furt nusim,a le pěkný plavky :D

2 Rejža Rejža | 18. května 2008 v 16:47 | Reagovat

Díky, taky se mi líbí x-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama