Prosinec 2008

Nic nemusím dodávat =)

26. prosince 2008 v 2:17 | Rejža
Jak už asi každý ví, jsou tady zase Vánoce a s ním i Nový rok, takže vám všem přeji vše nejlepší =D A doufám, že i v novém roce budete navštěvovat s úsměvem můj blogu.

Vaše Rejža

Keanu Reeves

13. prosince 2008 v 20:03 | Rejža |  Osobnosti
Fotky z filmů a života....Keanu Reeves - Keanu Reeves attends the Korea premiere for his recent movie...

Narozky

12. prosince 2008 v 22:08 | Rejža |  Ostatní zážitky
Takže na to, že mám dneska narozky se strašně nudím. Takhle jsem se snad nenudila za poslední měsíc. Ale můžu podotknout, že zase byl v něčem dobrý: Ráno jsem vstávala v 7h což je pro mě + a to jen díky tomu,že jsem spala u Dády. No počasí nic moc v Praze docela velká břečka, ale nemuseli jsme se učit, šli jsme na Staroměstský náměstí a hned poté jsme šli domů. Jěště jsem teda cestou dom si jela koupit dárek k narozkám :-) zateplený perka.... No když jsem přijela domů, to byla krása celá zasněžená krajina, to bylo hustý na mé narozky sníh a né na blátě. Hned jsem zabrousila pro foťák a šla s Eny na procházku. Vyfotila jsem pár dost hezkých fotek a je mi docela jedno co si o tom myslí někdo jiný, mě se ty fotky líbí... No tak konečně jsem z té zimy si sedla k televizi a koukala se na můj oblíbenej seriál :-) Poté už to bylo horší, přijela babička J. tak jako dobrý no, jen takový 2hodky nudy. To ještě do toho nepočítám, že mě babička přemlouvala at jdu na každoroční sraz celé rodiny (ani mě nehne :-D) Akorát bych byla zvědavá jaK vypadá moje sestřenice (né ta co mě štve, ale ta co chodí do 5té třídy) babička totiž říká, že strašně začla slečnovatět no a prostě že už začíná dospívat, tak by mě zajímalo jak vypadá, já si jí totiž pamatuju jako malou holčičku, kt si hraje s panenkama :-D To jsem zase zahnula úplně nikam jinam než jsem chtěla. Takže když b. odešla tak jsem se koukla na Přátelé, a šla na počítač potom mi ho táta vzal a mnusela jsem si uklidit no a ted se nudím. Nesmím jít spát páč rodiče mi chtějí dát dárek o půl noci , protože nejspíš jsem se narodila pár sekund po 12h takže 13.12 Proč to nikdo neví??? Protože ty sestřičky se zapoměli podívat, k čemu tam tedy jsou??? :D Ach jo tak snad vy jste se bavili lépe, já jdu péct cukroví (nesnáším pečení.....¨)

Shrnutí

6. prosince 2008 v 18:26 | Rejža |  Ostatní zážitky
Už dlouho se sem chystám něco napsat, ale buď nemám náladu nb čas. Dneska jsem byla celý den na nákupech, nechápu že jsem to vydržela :-D Byla jsem na Chodově, Budějovický, Pankráci a ještě jsem stihla se jít vyfotit na občanku... Na tý fotce vypadám hrozně, aspoň když mě někdo uvidí na občance tak mi pak řekne, že tam vypadám hůř než doopravdy a to mě může trochu potěšit. xD Jinak jsem koupila jen dva dárky pro kamarádku + pro sebe jednu věc. Musela jsem být celý den v Praze,. páč bus do Březový mi jel až v 17h Když jsem konečně nastoupila celá zmrzlá do autobusu měla jsem to ,,štěstí´´ že si sedla vedle mě stará obezní a smradlavá babka. Nechutný ještě teď se mi z ní zvedá kufr.Jinak mikuláš nuda mohla jsem jít s kámoškou do města, ale ten problém byl v tom, že ona bydlí až v Mníšku pod Brdy takže jsem seděla doma znuděná. Ve škole taky nuda, jako obvykle... J už nwm co sem psát... Jo můžete se kouknout jestli chcete na tu druhou stránku s Owenem a Justinem dám tam new fotky Justina na golfu. Tak se mějte moji čtenáři :-) Ještě jenom chci říct že obnovuju stránku o zvířatech, takže ten kdo bude se chtít něco dozvědět o nějakém kočičím, koňským nb psím plemenu tak se koukněte na konicciazviratka.blog.cz