Leden 2009


Všechno nejlepší...

31. ledna 2009 v 16:58 | Rejža |  Hot news
No coment =)
<![CDATA[//><!]]>


Richard Dean Anderson

22. ledna 2009 v 19:07 | Rejža |  A
Něco o něm:

Narozen-23.01.1950

Richard se narodil 23. ledna 1950 v Minneapolis ve státě Minnesota, kde také vyrostl. Pochází z umělecké rodiny - je synem jazzmana a profesora střední školy Stuarta Andersona a jeho matka Jocelyn je také herečkou. Je nejstarší ze čtyř dětí. Už odmalička chtěl být hokejistou a tomuto sportu se také hodně věnoval. Kdo ví, kam by to s hokejem dotáhl, kdyby si v 16 letech nešťastně dvakrát za sebou v utkáních Středoškolských hokejových her

nezlomil obě ruce. Avšak jak se později ukázalo - pro něj to bylo štěstí v neštěstí. Vybral si totiž jako svou další kariéru herectví - čemuž se nelze ani divit vzhledem k povolání jeho rodičů. Poté, co navštěvoval kurzy herectví na St. Cloud State College a na univerzitě v Ohiu, odjel do Los Angeles, kde se zpočátku chvíli živil jako pouliční klaun a žonglér i jako příležitostný zpěvák. Nějaký čas působil také jako inspicient v Improvisational Theatre Company a poté se stal režisérem show s delfíny v kalifornském Marylandu. A pak se na něj usmálo štěstí - v roce 1976 získal roli dr. Jeffa Webbera v populárním seriálu společnosti ABC GENERAL HOSPITAL. A jako doktor Webber se objevoval na televizních obrazovkách nepřetržitě pět let. Poté, co tento seriál opustil, účinkoval ve dvou krátkých televizních sériích společnosti CBS SEVEN BRIDES FOR SEVEN BROTHERS v roce 1982
EMERALD POINT N.A.S. v roce 1983.

V roce 1985 dostal další velkou příležitost, které se zhostil nadmíru úspěšně. Byl obsazen do titulní role později ohromně úspěšného a pro mnohé kultovního seriálu MACGYVER. Jako mimořádně zručný, vynalézavý, inteligentní, neúnavný a hlavně originální hrdina Angus MacGyver, který umí běžné věci používat neobyčejným způsobem a krajně nebezpečné situace řeší s klidným, skoro znuděným výrazem člověka čekajícího na městský autobus

, vystupoval na televizních obrazovkách po dlouhých a velice úspěšných 7 sezón ve 139 epizodách. První dvě sezóny se natáčely v Los Angeles, na další čtyři roky se produkce přesunula na sever do Vancouveru, aby se natáčení poslední - 7. série - přesunulo zpět do L.A. Tento seriál mu přinesl obrovskou popularitu po celém světě a díky němu se nezapomenutelně zapsal do myslí miliónů diváků a divaček.¨


Mezi jeho další seriálový počin patří účinkování v kritikou velice příznivě přijaté westernové sérii zasazené do 19.století s názvem LEGEND. Kromě jeho práce v televizních seriálech hrál Richard také v několika televizních filmech nepříliš valné kvality. V roce 1986 debutoval hlavní rolí ve filmu OBYČEJNÍ HRDINOVÉ. Tento film režiséra Petera H. Coopera - závažný a umělecky kvalitní snímek, v němž se tvůrci zamýšleli nad nelidskostí vietnamské války, poskytl Richardovi široký prostor pro jeho herecký výkon. Dále jste ho mohli zahlédnout ve filmech OČIMA NEZNÁMÉHO, THROUGH THE EYES OF A KILLER, PAST THE BLEACHERS nebo BEYOND BETRAYAL (1994), kde si zahrál hrubého manžela Susan Deyové a jeho chladný záporný výkon, tolik odlišný od jeho obvyklých rolí, byl kritikou velice kladně přijat. Po skončení MacGyvera založil Richard se svým partnerem Michaelem Greenburgem jejich vlastní produkční společnost Gekko Film Corporation na vývoj a produkci několika televizních filmů a seriálů. V jejich prvním projektu se Richard znovu vrátil do své zatím nejúspěšnější role Anguse MacGyvera ve dvou pokračováních natáčených v Londýně - a to: MACGYVER: ZTRACENÝ POKLAD ATLANTIDY (1993) a MACGYVER: CESTA DO ZKÁZY (1994).
Richard Dean Anderson


Další jeho hereckou zkušeností byla hlavní role ve dvoudílné minisérii PANDOŘINA SKŘÍŇKA, který měl poměrně solidní úspěch a opět pozvedl Richardovu popularitu o nějaký ten stupínek výš. Poté došlo ke spojení Gekko Corporation a společnosti MGM/UA a Showtime Television k výrobě nového televizního sci-fi seriálu STARGATE SG-1. První série se začala natáčet v únoru 1997 ve Vancouveru a seriál dosáhl fenomenálního úspěchu po celém světě. Richard se v tomto seriálu pravidelně objevoval v titulní roli plných 8 let a získal tak popularitu možná větší než s MacGyverem. V 9. řadě seriálu z roku 2005 se již objevil pouze v prvních třech epizodách a zda se v tomto kultovním seriálu ještě někdy objeví, je otázka.
Richard Dean Anderson

Richard je známý svou zálibou v adrenalinových sportech. Už v mládí ujel na kole přes 9000 kilometrů, stále hraje jako hobby hokej, leze po horách, lyžuje, potápí se, létá na rogalu, jezdil i automobilové závody. Miluje také cestování. Během své kariéry měl vztah s mnoha známými kráskami, nikdy se však neoženil. V roce 1996 se seznámil s April Proseovou a 2. srpna 1998 se jim narodila dcera Wylie Quinn Annarose, která Richardovi zcela změnila život. V jeho častých rozhovorech, příspěvcích pro svou webovou stránku i dalších příležitostech se oní neustále zmiňuje a svou novou otcovskou roli si velice užívá. S April žije střídavě ve Vancouveru a v Malibu u L.A., vlastní také jednu chatu uprostřed divočiny kdesi v severní Minnesotě.

Filmografie:

2008
Hvězdná brána: Návrat (video film)
2004
"Stargate: Atlantis" (TV seriál)


Stargate Atlantis: Rising (TV film)
1997
Hořící peklo (TV film)


"Hvězdná brána" (TV seriál)
Hvězdná brána: Děti bohů (TV film)
1996
Pandořina skříňka (TV film)
1995
Hra o rodinu (TV film)


"Legend" (TV seriál)
1994
MacGyver: Cesta do zkázy (TV film)


MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy (TV film)


Zrada a pomsta (TV film)
1992


In the Eyes of a Stranger (TV film)


Očima vraha (TV film)
1986
Ordinary Heroes
Richard Dean Anderson


Kam si napsat o autogram:
Richard Dean Anderson
International Creative Management
8942 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA. 90211
USA
Richard Dean Anderson

Abecední seznam

20. ledna 2009 v 18:25 | Rejža |  osobnost

¨http://s3.amazonaws.com/elespectador/files/images/nov2008/2a97421fc1bc8cf7aab24c2cfaaa665a.jpg


A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Justin Timberlake

To jsem to zmákla dobře.... (Bulvár si zase vymýšlel)

20. ledna 2009 v 17:04 | Rejža |  Hot news

To jsem zjistila sama, hledala jsem nějaké fotky Owena na vyhledávači a našla jsem Německý bulvár jak pojednává o tom, že se Owen svléká na veřejný pláži, ale po pořádném prohlédnutí obrázku a hledání dalších informací jsem zjistila že ten bulvár si vymýšlí.. Posuďte sami....
Zavřít Text k tomu: Americký herec Owen Wilson zachycený nahý na pláži.

Takže všimněte si, na prvních dvou fotkách se sprchuje Owen, ale na té 3 to Owen není Jen se pořádně koukněte za 1. nohy jsou takové delší a hubenější a mají na pohled hebší pokožku. Za 2. Tělo je v pase hubenější a delší (vychrtlejší) Za 3. Také barva rukou je jinačí koukněte se, že na 3. fotce je tmavá opálená pokožka, ale Owen není opálený. Za 4. Takhle krátké vlasy nemá navíc je nemá zakudrcené a šampon neměl ( vím 4. bod by se dal nějak vyloučit...)

A teď důkaz že bulvár píše vždycky lež!!!

Bohužel nejde okopírovat obrázek tak klikněte sem - Důkaz Pokud se kouknete na tuto stránku, zjistíte,, že to jsou stejné fotky a že zrovna natáčel film, Takže nikdy nevěřte bulváru, tady vidíte další důkaz, že bulvár všude po světě si vymýšlí, jen aby si lidé kupovali jejich noviny. Někoho to baví číst si tyto věci, ale horší je když tomu ten člověk věří =)

Tapety

20. ledna 2009 v 16:49 | Rejža
Tak tady jsem pro příznivce Owena Wilsna nb Justina Timberlaka pár tapet tak se jukněte...

Justin Timberlake - Tapety

Owen Wilson - Tapety

Jaká zpěvačka by mohla být tvojí kamarádkou????

19. ledna 2009 v 18:01 | Rejža |  Testy
Tak to jsem zvědavá co vám vyšlo. Mě vyšlo, že nejvíc si rozumím s Norah Jones. Tak napište do komentářů =)


Ben Stiller

12. ledna 2009 v 19:14 | Rejža |  S
Ben Stiller
Povolání: Herec, Režisér, Scénárista
Datum narození: 30.11. 1965
Místo narození: New Your, USA

Ben Stiller
ŽIVOTOPIS:
Ben je synem komediálních herců Jerryho Stillera a Anne Mearaové, se kterými vyrůstal v Manhattanu. Díky tomu bylo jeho budoucí povolání téměř jisté. Už v deseti letech se objevil před filmovou kamerou v televizním seriálu "Kate McShane" (1975). Po střední škole se rozhodl jít studovat film na University of California v Los Angeles, kterou však po devíti měsících studia v roce 1984 opustil. O dva roky později se začal objevovat v několika filmech, jako bylo válečné drama Stevena Spielberga Říše slunce "Empire of the Sun", televizní film Dum modrého listí "The House of Blue Leaves" a komedie Zběsilá honička "Hot Pursuit". Díky těmto malým rolím se propracoval k první významné roli ve filmu Divocí koně "Fresh Horses" (1988).

Ben Stiller
V roce 1989 začal pravidelně pracovat, jako herec a scénárista v televizní show "Saturday Night Live". Jelikož mu tato práce byla velmi blízká, vytvořil si vlastní úspěšný komediální pořad "The Ben Stiller Show" (1990, 1992, 1993). Navzdory kladnému ohlasu se televizní stanice FOX rozhodla pořad zrušila. Ben a jeho spolupracovník poté za tento pořad získali cenu Emmy (1993) za scénář.

Svůj režijní debut uskutečnil ve filmu Bolestná realita "Reality Bites", kde si hlavní roli zahrála Winona Ryderová. Film se stal poměrně úspěšným a částečně kultovním filmem. Ve velmi úspěšné komedii o lásce, sexu, rodině a jiných náhodách Flirtování s katastrofou "Flirting with Disaster" ztvárnil hlavní postavu Mela Coplina, který hledá své pravé rodiče. Své druhé režijní dílo Cable Guy "The Cable Guy" ,kde si hlavní roli servismana Chipa Douglase zahrál komik Jim Carey se stalo neúspěšným.
Ben Stiller
Velký úspěch přichází v komedii Něco na té Marry je "There's Something About Mary", kde si jednu z hlavních rolí zahrál po boku sexy Cameron Diaz a Matta Dillona. Už jako Hollywoodská hvězda pokračoval ve filmu "Mystery Men" (1999), kde zahrál vůdce neobvyklých superhrdinů. Další hlavní roli ztvárnil v bláznivé romantické komedii Rabín, kněz a krásná blondýna "Keeping the Faith" (2000) o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.

V další komedii Fotr je lotr "Meet the Parents" si zahrál Grega Fockera, který je až po uši zamilován do dcery Jacka Byrnese (Robert De Niro), bývalého agenta CIA. Následující film, který režíroval, produkoval, napsal pro něj scénář a zahrál si hlavní roli byla komedie Zoolander (2001). Ve filmu se objevil spolu s Owenem Wilsnem a Milou Jovovichovou .

Ben Stiller


Ben je od května 2000 ženatý s herečkou Christine Taylorovou, která si také zahrála ve filmu Zoolander.

Ben Stiller

FILMOGRAFIE:
Jako herec

2008The Marc Pease Experience role: Jon Gribble
2008Tropická bouře (Tropic Thunder) role: Speedman
2007Těsně vedle (Heartbreak Kid, The) role: Eddie Cantrow
2006Noc v muzeu (Night at the Museum) role: Larry Daley
2006Škola svádění (School for Scoundrels) role: Lonnie
2005Madagaskar (Madagascar) role: Alex
2004Riskni to s Polly (Along Came Polly) role: Reuben Feffer
2004Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy) role: Arturo Mendes
2004Vybíjená: Běž do toho na plný koule (Dodgeball:A True Underdog Story) role: White Goodman
2004Závist (Envy) role: Tim Dingman
2004Jeho fotr, to je lotr! (Meet the Fockers) role: Greg Focker
2004Starsky & Hutch role: David Starsky
2003Baba na zabití (Duplex) role: Alex Rose
2003Sláva jen pro mrtvé (Pauly Shore Is Dead) role:
2002Orange County role:
2002Běž, Ronnie, běž! (Run Ronnie Run) role: sám sebe
2001Taková zvláštní rodinka (Royal Tenenbaums) role: Chas Tenenbaum
2001Zoolander role: Derek Zoolander
2000Rabín, kněz a krásná blondýna (Keeping the Faith) role: Rabbi Jake Schram
2000Fotr je lotr (Meet the Parents) role: Gaylord 'Greg' Focker
1999Černá a bílá (Black and White) role: Mark Clear
1999Mystery Men role: pan Furious
1999Suburbans (Suburbans, The) role: Jay Rose
1998Něco na té Mary je (There's Something About Mary) role: Ted Stroehmann
1996Rivalové (Happy Gilmore) role: Orderly in Nursing Home
1996Ztraceni na Manhattanu (If Lucy Fell) role: Bwick Elias
1996The Cable Guy role: Sam Sweet / Stan Sweet
1994Bolestná realita (Reality Bites) role: Michael Grates
1988The Hustler of Money role: Vince
1987

Ben Stiller

Heath Ledger

7. ledna 2009 v 16:01 | Rejža |  OsobnostiColin Farrell

6. ledna 2009 v 17:01 | Rejža |  Osobnosti
Tak dneska jsem vybrala fotky od známého herce Colina Farrella, tak snad se někomu líbí =)
http://msnbcmedia3.msn.com/j/getty/gyi0051227758.widec.jpg

Do kterého období by jste se hodili ???

6. ledna 2009 v 16:34 | Rejža |  Testy
To jsem zvědavá co vám vyjde, napište to do komentářů =) Mně vyšlo že by byla ideální doba francouzské a americké revoluce.


Rihanna - Rehab feat Justin Timberlake

6. ledna 2009 v 16:25 | Rejža |  Duety,.....
Justin tam jen občas do toho hejkne, ale aspon je nv tom klipu =)